קייטי באחת מאותן דירות דיסקרטיות

קייטי באחת מאותן דירות דיסקרטיות

לקייטי יש את הגוף הכי מתוק … עור קרמי, מעט בשר נוסף על העצמות, שיער חום כהה, עיניים חומות גדולות ושדיים חטובים ממש כמו נערת ליווי בצפון סופר מקצועית.

 בוקר אחד התעוררתי חרמן, אבל היא אמרה שהיא לא מתכוונת למין. התחלתי לגעת בעצמי, עובד בקצב איטי. קייטי שאלה מה היא יכולה לעשות כדי לעזור. לא רציתי לוותר על ההזדמנות וביקשתי ממנה לחדור לי ולשחק עם שדיה העגולים הרכים.

מעולם לא עשינו דבר כזה בעבר, למרות שבעבר עשיתי את זה עם נערות ליווי באחת מאותן דירות דיסקרטיות מדליקות , והייתי מרוצה כשהיא הלכה עם זה. הירכיים שלה חיבקו את שלי כשהיא משפשפת את שדיה תוך שהיא בוהה בעיניי. היא הייתה מחייכת מעט וצובטת את פטמותיה הוורודות-כהות. הפטמות הקשוחות שהתגלגלו בין האגודל לאצבעה היו עידוד נפלא. היא קודרת ונאנחת עבורי והיתה מרימה מעט את ירכיה כשליטפתי. היא חפנה את שדיה, צבטה את פטמותיה והריצה את ידיה מעלה ומטה.

מדי פעם הייתי מצחצח את אגרופי בקדמת תחתוניה והיא הייתה מטה את ראשה כלפי מעלה ונאנחת. התחלתי לטלטל את מותני למראה ידיה הנלחצות אל שדיה ועצמתי את עיניי. כשבאתי, היא התכופפה קדימה וגרמה לגמירה שלי להתיז על שדיה ולזלוג מהפטמות הקשות שלה. כשהיא קמה התחלתי לספר לה מי זה נהדר, והיא אט אט משכה את תחתוניה. קייטי חזרה עלי והדריכה אותי לכוס החמה והרטובה שלה. היא הרגישה מדהימה, והייתי קשה שוב בן רגע. היא נדחפה אלי כמה פעמים, כששדיה הוורודים קופצים בעדינות.

עד מהרה היא התהפכה ואני פרשתי את ירכיה וחלפתי על פני שפתיה הנפוחות והיפות. היא המשיכה ללחוץ וללטף את שדיה כשליטפתי פנימה והחוצה מהר יותר. היא בערה בפנים, והרטיבות שלה הייתה שמימית. פניה של קייטי הלכו וסומקו והיא התחילה לגנוח בקול ממש כמו נערות ליווי מקצועיות. היא נשכה את שפתה התחתונה וצבטה את פטמותיה בזעם כשדפקתי בה. היא הידקה את רגליה בחוזקה סביב מותני וטחנה את ירכיה בחוזקה כנגד שלי. בן רגע היא צעקה וקימרה את גבה גבוה כשאני נועץ בה עמוק ומהיר ככל שיכולתי. היא רעדה וגנחה ונגעה בעצמה בסופו של דבר, ולבסוף חזרתי לירות עמוק לתוך הכוס הצמוד והפעימה שלה.