סקסית על

סקסית על

הוא אהב לראות את ירכיה השריריות נעות במקצב קל כשהיא כמעט רוקדת בשבילו כמו נערות ליווי מדליקות  הוא היה רגיל לראות אותה בנעלי ספורט, מכנסיים קצרים וגופיה או חולצה עם חזייה מתחתיה. יותר מכמה פעמים הוא עצר, הסתובב והתבונן בה נעה בצורה חלקה בשביל ההר, ממתין למכנסיה הקצרים להיפתח בחלקו החיצוני של ירכה ולהראות את הסאטן הלבן של תחתוניה ואת מלוא היופי של אותם חלקות ושריריות. ירכיים ועגלים העובדים לשלמות.

במשך תקופה של כמה שנים הם ניהלו מאות שיחות קצרות כשנפגשו בשביל הטיול באחד מפארקי ההרים בעיר. המחמאות וההכרה בהערצה ואהבה לאחר עברו ביניהם. פעם היא התנדבה שהוא ריתק אותה ושהיו לה פנטזיות עליו. הוא הגיב ואמר לה שהוא חלם עליה, כמו גם פנטזיות שהיא אשתו. הוא אמר לה שהוא רוצה שהם נפגשו לפני שנים רבות כדי שתהיה אם ילדיו. פעם אמרה לו שהוא האיש הכי רגיש, חביב ותומך שפגשה. על קפה אמר לו שהיא האישה היחידה שפגש מאז גירושיו לפני עשר שנים שהוא ישקול להתחתן.

היא הייתה אישה בריאה, שמרנית למדי ושגרתית וגם מורכבת. היא דיברה על חייה האחרים כמה פעמים ואז נסוגה במציאות בצורה מדויקת כשדיברה על עבודתה ועל ילדיה. יום אחד, כשהוא מבין שאין לו מה להפסיד מלבד האובססיה שלו לרצות שהיא תהיה אשתו, אהובתו, בן זוגו, והעיר לה שאם יהיה בדרך שלו הוא ידביק את העשרה שלה לרצפה, יניח כוס חמה של קפה בידיה והורה לה, "ספר לי הכל עליך, אל תשאיר שום דבר בחוץ, אני רוצה לדעת הכל."

הוא היה מוכן למפגש מכיוון שבדק את לוחיות הרישוי של כמה מאות הסכמי הונדה לבנים בחודשים האחרונים. כל המספרים וכל האותיות של לוחית הרישוי היו בסדר הנכון. היא הייתה בחנות.

הוא חנה ונעל את רכבו בזהירות במגרש חנות המין ממש בסמוך לאחת מאותן דירות דיסקרטיות. ליבו רעם כשמשך לעבר הדלת ונכנס לקרירות החנות מהמדרכה הרועשת והחמה. מעגל מהיר של קומת הקרקע קבע שהיא לא שם. הוא יצא מדלת הכניסה ודחק ברגליו להעביר אותו במהירות לקומה השנייה שם הסחורה הייתה מפורשת יותר והסרטונים היו למכירה, ולא להשכרה. היו פגישות מקריות איתה בעבר, בחניון של קניון, ברחוב מגורים שקט היא יצאה לטיול בערב אביב יפהפה והוא היה בדרך לפגישה. הוא האמין וניסה לשכנע אותה שהאלים מביאים את דרכיהם לחצות. היא הייתה מפוקפקת. אולי היא אפילו חושבת שאני עוקב אחריה, הוא הרהר פעם או פעמיים. זה בהחלט יבהיל אותה. איך יכולתי להוכיח לה שאני לא עוקב אחריה, תהה. ובכן, אני אעסוק בזה אם זה יעלה אבל זה באמת האלים שעובדים כאן, הוא חשב לעצמו.

רוצים לשמוע עוד על דירות דיסקרטיות , נערות ליווי וכו… כל שבוע נעלה סיפור חדש.