משה העבד שלי

משה העבד שלי

יצאתי עם משה כבר כמה שבועות, אבל מעולם לא התחלנו להיות מאוד פיזיים. אתמול, כשהתכוננתי לדייט החוצה הבנתי שאצטרך לעשות את הצעד הראשון. בחרתי בקפידה תחתונים תואמים וחזייה וחייכתי כשדמיינתי לזיין אותו כמו נערות ליווי בתל אביב סופר מקצועיות כן כן נשמע מוזר … אבל נערות ליווי תל אביב מעניקות פינוק מטריף חושים.

 הלכנו לארוחת ערב, ולראות את כוכב הקופים, ולא יכולתי לחכות להחזירו לביתי. כשסוף סוף הגענו הביתה והוא הלך לנשק אותי לילה טוב, לחצתי אליו ואמרתי לו שאני עדיין לא רוצה שהלילה יסתיים.

הכנסתי אותו פנימה לחדר השינה שלי שנראה כמו אחת מאותן דירות דיסקרטיות מטריפות והבטתי בו מבט שמשמעותו, "בוא הנה ותזיין את המוח שלי." למזלי, הוא הבין לגמרי. התנשקנו בלהט וכשהלשון כרוכה זו בזו, פתחתי את רוכסן הזבוב שלו. היה לו הזין הכי יפה, ענקי ופועם שראיתי אי פעם … הוא ליקק את הפטמות שלי, משך את ירכיי אליו … ינק את הדגדגן שלי … דחף את לשונו עמוק עמוק לתוך הכוס הרטובה והחמה שלי … לא האמנתי, הוא ידע לתת ראש כאילו זה המקצוע שלו. הוא מצץ אותי עד שצרחתי את שמו בהנאה מהאורגזמה שלי.

ואז החלקתי אותו והמשכתי למצוץ את השורש הענק שלו. מצצתי ודחפתי את הזין שלו עמוק לתוך הפה, בלעתי את מעט הגודל שלו שירה במהירות. בהמשך החלטתי שאני לא יכול לקחת את זה יותר, הזין הקשה שלו היה צריך להיכנס לתוכי. משה הרכיב אותי ולאט לאט העביר את איבר מינו סביב פתח הכוס הרטוב שלי. כל הגוף שלי כאב לו וההקנטה שלו הייתה יותר מדי, צרחתי "יאללה, FUCK ME !!!" ועם זה הוא לקח את הזין הקשה שלו וחרש אותו לתוך הכוס הזעירה שלי … התנשמתי מהכאב וההנאה שחשתי באותו רגע. הוא גיבן וגיבש ואני הזזתי את ירכיי לפגוש אותו. הבשר המדהים שלו נדחק עמוק לכוס שלי וגרם לי לצרוח ולצעוק בהנאה. פשוט לא הצלחתי להספיק … מצצתי את לשונו כשהוא תוקע את הזין שלו בתוכי …. והנחתי את הידיים על ישבנו ועזרתי לו לדלג אותו עמוק במיוחד. עד מהרה שנינו היינו מוכנים לגמור וקפצנו ביחד עד שצעקנו והתמתחנו באותה שנייה בדיוק … הכוס שלי התהדק סביב הזין הפועם שלו, והוא הגיע עם דחף ענק … יכולתי להרגיש את הזרע שלו בתוך אני … חם ורטוב … כשהוא הוציא מתוכו את הזין הקשה למחצה שלו לאט לאט הכוס שלי נשאר חזק סביבו … רציתי שהוא יהיה בי לנצח, הייתי הלילה הכי חם בחיי, והוא גרם לי בהצטיינות 3 פעמים נוספות … משה, אני תינוק העבד שלך!