ממש כמו נערות ליווי

ממש כמו נערות ליווי

יצאתי עם הבחורה הזאת וקיימנו יחסי מין בכל מקום ובכל זמן שיכולנו ממש כמו נערות ליווי בחיפה לוהטות . היא מאוד אהבה מקומות ציבוריים ולא היה לי אכפת. היא הייתה פנטסטית לחלוטין. פעם אחת יצאנו לשייט ועצרנו בחנות נוחות מקומית כדי לקחת קצת סודה. היא הביטה בי לפני שנכנסנו לחנות ואמרה לי ללכת אחריה לשירותים. היא נכנסה לשירותים. הלכתי והסתכלתי על הסודה והדברים. כשנכנסתי לשירותים היא כבר הייתה עירומה. נישקתי אותה במהירות והתחלתי לינוק את הפטמות שלה. בשלב זה היא נאנחה. ליקקתי את דרכי במורד גופה והסעתי את לשוני לכוס החם שלה. היא התנדנדה על רגליה. ליקקתי ומצצתי את הדגדגן שלה עד שהיא באה קשה ונרטבה לי את הפנים.

קמתי והיא מיד ניגשה למפשעה שלי והורידה את הרוכסן ולקחה את הזין שלי לפיה. היא מצצה אותי לזמן מה. היא עצרה והניחה את רגלה על הכיור ואמרה לי לדפוק אותה. החלקתי את הזין שלי לתוכה ובדחיפה הראשונה היה עמוק כדורים. דפקנו ככה כ 15 דקות. ואז היא אמרה לי שהיא רוצה אותי בתחת שלה. מעולם לא עשינו זאת בציבור, אבל הייתי משחק. קיבלתי מעט מיץ הכוסות שלה ותחליב שהיא נשאה ושמן אותה והחליק את הזין שלי בדלתה האחורית באטיות. ברגע שנכנסתי, דפקתי אותה חזק. היא נאנחה והתנשפה בכל דחף, למרות שלא קפצנו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות , נהנתי בטירוף.

רק אחרי שהגעתי שמענו דפיקה בדלת. "מה קורה שם?" מישהו צעק מבעד לדלת. היא צעקה, "כלום. כמעט סיימתי." התנקינו ויצאתי קודם מהשירותים. כעבור חמש דקות היא יצאה ולא לבשה דבר מלבד המעיל שלה. זה היה פתוח. שילמתי עבור הסודה שלנו וקיבלתי הנחה, כי הבחור לא האמין למראה עיניו …